Kalite Politikamız

sertifika2

Türkiye’de, parlak çelik alanında öncü bir üretici olan Akçelik, sektörünün standartlarını yükseğe taşımayı hedef olarak belirleyerek kalite politikalarını Kalite Yönetim Sistem Sertifikası’yla desteklemektedir.

Akçelik’te kalite politikamızın temeli, tedarikini sağladığımız ürün ve hizmetlerin tüm safhalarında “SORUN YAŞAMAMAK”TIR.

Bu ilkenin temelinde inşa edilmiş olan sistemimizin tamamlayıcı unsuru ise ilk seferinde

“İŞİ DOĞRU TESPİT ETMEK” ve “İŞİ DOĞRU YAPMAKTIR”

Yönetim hedefleri ve tecrübelerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı standartlaştırmak, bu standartlar çerçevesinde çalışmak, çalışırken standartlarımızı geliştirmek için süreçlerimizi kontrol etmek, iyileştirmek ve piyasa içerisinde kendimiz ile yarışmak prensibimizdir.

Bilgi, birikim ve deneyim…

Yaratılan müşteri güveni!

Yılların getirisi birikim, deneyim ve tecrübeden aldığı güç ile müşteri beklenti ve memnuniyetini kazanım olarak gören Akçelik; Bu yolda kalite politikasından ödün vermeksizin belirlediği vizyon ve misyon anlayışında ilerlemesini her geçen gün arttırarak devam ettirmektedir.

 

Alanında deneyimli ve birikimli Akçelik çalışanları, gelişen teknolojiye paralel olarak çelik kullanıcılarına teknik konularda eksiksiz hizmet vermektedir.

Akçelik üretim ve servis standartları, müşterilerinin yüksek güveni üzerine inşa edilmiş olup, Her koşulda müşteri memnuniyeti kusursuz hizmetle sağlanmaktadır.

Satış öncesi ve sonrası teknik destek, zamanında teslimat ve problem çözme, Akçelik’in kurumsal öncelikleri arasında yer almaktadır. 

Akçelik’in satışını gerçekleştirdiği başlıca ürünler;

Alaşımlı, alaşımsız, Sıcak haddelenmiş, Soğuk çekilmiş,Kabuk soyulmuş, Taşlanmış ve dövme çelikler’dir.

 

Akçelik’in hizmet sunduğu başlıca sektörler:

Otomotiv ana ve yan sanayi, Dövme sanayi,Makine ve imalat sanayi,Ulaşım sanayi, İş ve tarım makineleri sanayi,Savunma sanayi, Havacılıkve uzay sanayi, Maden kimya ve petrokimya sanayileridir. 

30.000 noktaya hızlı servis!

Akçelik 5000’den fazla kesitte ve kalitede olan stoklarıyla yerli – yabancı tüm müşterilerinin çelik ihtiyacını zamanında karşılamakta, kesintisiz servis güvencesi ile birlikte yılda yaklaşık 30.000 noktaya sevkiyat yapmaktadır.

Satış operasyonlarını İzmir, Gebze, Konya, Ankara veEsenyurt tesislerinde online olarak bilgi işlem sistemi aracılığıyla yapmakta,stok ve üretimdeki bütün ürünlerini barkod sistemiyle izlemektedir.