Satış Pazarlama

Bilgi, birikim ve deneyim…
Yaratılan müşteri güveni!

Alanında deneyimli ve birikimli Akçelik çalışanları, gelişen teknolojiye paralel olarak çelik kullanıcılarına teknik konularda eksiksiz hizmet vermektedir.

Akçelik üretim ve servis standartları, müşterilerinin yüksek güveni üzerine inşa edilmiş olup, Her koşulda müşteri memnuniyeti kusursuz hizmetle sağlanmaktadır.

Satış öncesi ve sonrası teknik destek, zamanında teslimat ve problem çözme, Akçelik’in kurumsal öncelikleri arasında yer almaktadır.

Akçelik’in satışını gerçekleştirdiği başlıca ürünler;

Alaşımlı, alaşımsız, Sıcak haddelenmiş, Soğuk çekilmiş,

Kabuk soyulmuş, Taşlanmış ve dövme çelikler’dir.

 

Akçelik’in hizmet sunduğu başlıca sektörler:

Otomotiv ana ve yan sanayi, Dövme sanayi, Makine ve imalat sanayi,  Ulaşım sanayi,  İş ve tarım makineleri sanayi, Savunma sanayi, Havacılık ve uzay sanayi,  Maden kimya ve petrokimya sanayileridir.

30.000 noktaya hızlı servis!

Akçelik 5000’den fazla kesitte ve kalitede olan stoklarıyla yerli – yabancı tüm müşterilerinin çelik ihtiyacını zamanında karşılamakta, kesintisiz servis güvencesi ile birlikte yılda yaklaşık 30.000 noktaya sevkiyat yapmaktadır.

Satış operasyonlarını İzmir, Gebze ve Konya tesislerinde online olarak bilgi işlem  sistemi aracılığıyla yapmakta,stok ve üretimdeki bütün ürünlerini barkod sistemiyle izlemektedir.

Kalite bilincinin giderek yükseldiği günümüzde, müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayan Akçelik, sektörel gelişmelere uygun olarak yatırımlarına devam etmektedir.