Otomasyon

Günümüzde bilgi dijitalleşmeyi tam anlamıyla gerçekleştirecek ana bileşendir.
Üretimlerimizde, satışlarımızda, depolarımızda, e-pazarlama ve satış sonrası operasyonlarımızda sürekli olarak topladığımız büyük miktarda veriyi analiz ederek, daha fazla kullanılabilir veri ortaya çıkarıyoruz.

Otomasyon

Bu verileri otomasyon imkanlarımız ile kullanarak işimizi, dijitalleşen dünyada simüle edip yöneterek yeni yatırımlarımıza yön veriyoruz.

Düzenli olarak yapmış olduğumuz kurum içi proje çalışmalarımız aracılığı ile çok çabuk çözüm üretme kabiliyetimiz, işlediğimiz verilerin otomasyon imkanlarımız ile artı değere dönüşmesine vesile oluyor.

Akçelik Online, internet üzerinden müşterilerimizin katalog, broşür, teknik belge, ürün detayları, güncel envanter ve stok bilgilerini öğrenmeleri ve doğrudan online satış platformumuz üzerinden ürün satın alabilmeleri için oluşturulmuş bir web sitesidir.
Bu online platform ile müşterilerimiz, çelik ihtiyaçlarını sürekli olarak tedarik zincirlerine entegre ederek, ham maddeden başlayarak nihai parçaya kadar süregelen tedarik zincirinde verimliliklerini arttırmış oluyorlar.