MetalSan Dergi Nisan 2021

Takım çelikleri sektörüne Schwert Tool Steels markası ile giren Akçelik, Türkiye’deki tüm merkezlerinde ürün dağıtımına başladı. Dünyanın önde gelen takım çeliği üreticilerinden tedarik edilen özel ürünler, sektöre 7/24 mühendislik hizmetinin yanı sıra, güçlü stok, hızlı teslim ve minimum fire avantajları ile sunuluyor.

Bir cevap yazın

Akçelik Demir Çelik San. Tic. A.Ş.43 yıldır vasıflı çelik sektöründeki tecrübesini Schwert markası ile takım çeliği konusunda avantaja çevirdi.Dünyanın önde gelen sayılı takım çeliği üreticisi firmalardan tedarik edilen özel şartnameli ürünler, “Schwert Tool Steels” markası ile müşterileri ile buluşuyor. Türkiye’deki tüm merkezlerinde takım çeliği dağıtımına başlayan Schwert, sektöre7/24 mühendislik ve kesim hizmetinin yanı sıra, güçlü stok, hızlı teslim, minimum fire, uygun fiyatgibi avantajlar sunuyor. Gebze’deki merkezinde 5000 metrekarelik kapalı alanda hizmet vermeye başlayan Schwert, gerekli stok planlamasını müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirirken, şirket bünyesinde yer alan kompleks tedarik sistemi sayesinde talep edilen malları müşteriler adına stoklayarak, ihtiyaçları hızlı ve sıfır hata prensibiyle karşılıyor.Global çelik sektörünün son teknolojiye sahip öncü firmaları ile güçlü bağlantıları ve tedarik ağı bulunan Akçelik,Schwert markası ile ürettirdiği kaliteli takım çeliklerini Türk sanayicisinin hizmetine sunarak ülke gelişiminde üzerine düşen görevi yerine getiriyor.

Hassas ve hızlı kesim hizmeti

Testere yatırımlarını sürdüren Schwert,lazer ölçü kontrollü şerit testereler ile istenilen her ebatta ve ölçüde hızlı ve sorunsuz kesim hizmeti verirken,dikey testereler sayesinde ise istenilen genişlikte boy kesimi yapıyor. Schwert, ürünlerin istenilen özelliklere gelmesini sağlayan ısıl işlem taleplerini de karşılıyor. Şimdilik sıcak iş takım çelikleri, soğuk iş takım çelikleri ve plastik kalıp çeliklerinde servis sunan Schwert, 10 mm ile 600 mm arası seri yuvarlak, 15 mm ile 500 mm arasında standart lama ve büyük ölçekli kütük kalıp çelikleri ile sektöre yeni bir nefesgetirmiş oldu.

Schwert Tool Steels yöneticisi Olgun Işık, “Ülkemizdeki üretim endüstrisinin gelişimi, sanayicinin talep ettiği ürünleri, düşük maliyetli ve yüksek kalitede temin etmekten geçiyor. Schwert olarak talep edilen ürünleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti, kusursuz hizmet ve beklentinin üstüne çıkmak bizim vizyonumuzdur. Sunduğumuz 7/24 mühendislik hizmetiylemüşterilerin üretim prosesine en uygun takım çeliğini belirliyoruz. Kalite-fiyat performansı, güçlü stok ve geniş ürün yelpazemizin yanı sıra hızlı teslim ve uygun fiyat avantajlarımız sayesinde kısa sürede müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir marka haline geldik.”açıklamasında bulundu.